Nabídka práce Obsluha pultového prodeje (Karlovy Vary) - Karlovy Vary

S novou nabídkou práce Obsluha pultového prodeje (Karlovy Vary) () v obci Karlovy Vary (okres Karlovy Vary) přichází na pracovní trh ke dni 11.07.2019 firma - zaměstnavatel Globus ČR, v.o.s (, Karlovy Vary). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším Kč hrubého.


Další nabídky práce Karlovy Vary

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Obsluha pultového prodeje (Karlovy Vary)
Úvazek:
Mzda:
dohodou
Poznámka k nabídce práce:
PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost. Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo. Hodili by se nám Prodavači, které baví obsluhovat zákazníky, odváží jim správnou váhu česnekové pomazánky a ještě jim doporučí něco navíc. K tomu dodržují MDT a kontrolují správné cenové značení. Prodavači čerstvých ryb, kteří umí zákazníkům poradit nejen, jakou rybu si koupit, ale také umí rybu zpracovat a zákazníkovi připravit. V naší nabídce máme například tuňáka, chobotnice, kalamáry, krevety, mušle svatého Jakuba, mečouna a další speciality Férová mzda a řada dalších výhod - smlouva na dobu neurčitou - mzda vždy 11. den v měsíci - před Vánoci 13. mzda - po 3 letech 25 dní dovolené - příplatky za víkend - stravenky - zaměstnanecké slevy - čisté velké zázemí Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.
Další nabídky práce Karlovy Vary

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1399979 ()
Zaměstnavatel:
Globus ČR, v.o.s
Kontaktní osoba:
Olga Kotová 353 171 116 o.kotova@globus.cz

Odpovědět na nabídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace