Zpět na nabídky práce Sokolov

Nabídka práce Vedoucí Ekonomického úseku - Kynšperk nad Ohří

Ke dni 01.03.2023 nabízí Sociální služby v Kynšperku nad Ohří, p. o. (Kynšperk nad Ohří) volné pracovní místo na pozici Vedoucí Ekonomického úseku v obci Kynšperk nad Ohří (okres Sokolov).
Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek je 28 980 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 1. 3. 2023 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Vedoucí Ekonomického úseku
Místo práce:
Kynšperk nad Ohří (Sokolov)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
28 980 až 39 790 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita
Text nabídky:
min. SŠ odborné s maturitou (ekonomického směru), uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, výhodou znalost Gordic nebo Ginis), administrativní dovednosti; znalost odborné práce - ekonomika organizace, z. č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve zn. pozd.předpisů, výhodou znalost z. č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě a o změně některých zákonů, ve zn.pozd.př., z. č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve zn. pozd. předpisů; schopnost a ochota učit se nové věci, kultivovaný projev, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

organizace práce zaměstnanců na Ekonomickém úseku dle jejich zařazení (3 zaměstnanci); finanční řízení a plán ování, sestavování rozpočtu, hospodaření s finančními prostředky; příprava podkladů pro dotační řízení a vyúčtování dotace; pravidelné kontroly a rozbory hospodaření a celkové činnosti začleněného zařízení, řízení kontrolního systému organizace atd.

pracovní poměr na dobu neurčitou, stabilní zázemí příspěvkové organizace, pružná pracovní doba, 11. platová třída dle Přílohy č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. + příplatek za vedení 6 000 Kč; po zapracování osobní příplatek; možnost 1x týdně homeoffice; závodní stravování (cena oběda 25 Kč), týden dovolené navíc, příspěvek z FKSP na rekreaci, brýle - 7 000 Kč/rok, samostatná kancelář.

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Sociální služby v Kynšperku nad Ohří, p. o.
Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Antolová, 737240292